Osiedle PANORAMA Tychy, al. M. Piłsudskiego 67J
Do wynajęcia wygodne słoneczne mieszkanie 4 pokojowe na nowym osiedlu o powierzchni 65,56 m2 z przestronnym i słonecznym balkonem o powierzchni 9,87 m2.
Pokój dzienny z aneksem kuchennym z dużymi przeszkleniami, 3 sypialnie, wc, wygodna łazienka z prysznicem, słoneczny południowy balkon.
Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, 6 mieszkań na piętrze. Klatkę zabezpiecza wideofon, nowoczesna winda, szybkobieżna KONE. Niski, kameralny nowy Apartamentowiec.
Standard: ogrzewanie podłogowe wodne zasilane ciepłem miejskim, łatwe sterowanie ogrzewaniem, woda podgrzewana również za pomocą ciepła miejskiego, w łazience dodatkowo grzejnik drabinkowy elektryczny, panele w pokojach, łazienka, wc, część aneksu – płytki, balkon płytki na dystansach, w pełni wyposażona nowoczesna kuchnia na wymiar z niezawodnym sprzętem, zabudowa meblowa na wymiar, salon i sypialnie jak na zdjęciach. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej. Wszędzie dojedziesz autobusem lub trolejbusem, pociąg również w zasięgu ręki – błyskawiczny dojazd do Katowic.
Centrum Tychów – Osiedle PANORAMA
Wszystko w zasięgu ręki, bardzo dużo terenów zielonych wokół, plac zabaw, siłownia zewnętrzna w bezpośrednim sąsiedztwie.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym i komórki lokatorskiej.
Bezpośrednio!
Kaucja zwrotna w kwocie 3-krotnego czynszu, przy dłuższej umowie kaucja w wysokości 2- krotnego czynszu.
Obecnie objęte umową.

aneks kuchenny

przedpokój

sypialnia1

sypialnia2

sypialnia3

łazienka

wc

wc

przedpokój

balkon

balkon

