WIZJA

Spółkę zawiązali wspólnicy mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy deweloperskiej.

Zrealizowaliśmy już kilkaset budynków jednorodzinnych na terenie Polski południowej oraz 7 osiedli mieszkalnych w Tychach przy ulicach: Ziębiej, Łabędziej, Jastrzębiej, Przepiórek, Drozdów, Żorskiej, Mąkołowskiej oraz Nowej a także 19 budynków wielorodzinnych, przy ulicach: Orzeszkowej, Darwina, Żorskiej, Nowej, Piłsudskiego w Tychach.

Podstawowym celem naszej Spółki jest budowa osiedli domów jedno- i wielorodzinnych na terenie Miasta Tychy, odznaczających się wysokim standardem wykonania jak i wykończeń. Budowane przez nas mieszkania i domy są realizowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania projektowe zarówno architektoniczne jak i instalacyjne. 

Nasze inwestycje cechuje, dobry przemyślany projekt, uwzględniający potrzeby naszych Klientów oraz zastosowanie rozwiązań ułatwiających życie. Budujemy z wykorzystaniem  najnowocześniejszych i najwyższej  klasy  materiałów z zastosowaniem najnowszych technologii, takich jak: gruntowe wymienniki ciepła w połączeniu z rekuperatorem, pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika, grzejniki akumulacyjne, wentylacje hybrydowe, zielone dachy…


KRS 0000253910
NIP 6462720878
REGON 240322634
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 50.000,00 PLN


WYSZUKAJ MIESZKANIE
close slider