Aktualności

Drodzy Klienci, „właściciele” mieszkań w Apartamentowcu A2 na Osiedlu Panorama

Nadszedł czas przygotowań do odbiorów Państwa mieszkań.

W Apartamentowcu A2 trwają jeszcze prace wykończeniowe na klatkach, lokale mieszkalne są porządkowane i przygotowywane do przekazania.

W większości zakończyliśmy już etapy odbiorów wewnętrznych, została do wykonania kosmetyka, sprzątanie w tym mycie okien, witryn, tak, aby odbiór wymarzonego mieszkania był dla Państwa samą przyjemnością.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Państwa „pakietów odbiorowych”, które będziemy przekazywać wraz z mieszkaniem.
Przygotowaliśmy obszerną dokumentację zdjęciową budowy każdego mieszkania, gdzie będzie można zobaczyć jak biegnie instalacja elektryczna czy instalacja wodno- kanalizacyjna lub ogrzewanie podłogowe, itp…
 Z doświadczenia wiemy, że nawet bardzo dobrze wykonana dokumentacja zdjęciowa nie zawsze jest w stanie wszystko uchwycić, dlatego tym razem zdecydowaliśmy się wykonać zdjęcia sferyczne lub jak kto woli w technologii 3600 wszystko po to, aby mieli Państwo pełną wiedzę o mieszkaniu i jego budowie.

Cała dokumentacja zostanie wgrana na pendriva, który otrzymają Państwo przy odbiorze mieszkania.

Nasi PARTNERZY przygotowali dla Państwa „Pakiety promocyjne”, z których mogą Państwo skorzystań przy zakupie materiałów i elementów wykończeniowych oraz przy  urządzaniu mieszkań, otrzymają je Państwo podczas odbioru mieszkania/mieszkań.

Tuż po odbiorze planujemy akty notarialne przenoszące własność mieszkania lub mieszkań.
Terminy będą ustalane indywidualnie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sprawdź ofertę ostatnich mieszkań w Apartamentowcu A2 (kliknij)

Zobacz Nasze Inwestycje

WYSZUKAJ MIESZKANIE
close slider